Kurumsalımız
AGROMAK Makine İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1999 yılında seracılık, bahçecilik ve küçük çiftlik işlerinde kullanılan Çapalama Makineleri, özel maksatlı Römorklar, her çeşit Bahçe Ekipmanları ithalat ve üretiminin yanı sıra özel ilgi alanları için Go-Kart’ların üretimi ve pazarlanması amacıyla kurulmuştur.

Bu konuda geniş ürün çeşidi ve bol yedek parça stoku ile yurtiçinde tek üretici konumundadır. Ayrıca Yapı Marketler için muhtelif kapasitede Halı Patonosterleri ve Redüktörlü Halı Kesme Makineleri imalatı da başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Yukarıda belirtilen faaliyetlerine ilave olarak artan taleplere cevap verebilmek için üretimlerine ilave olarak Çim Biçme Makineleri, Tırpanlar, Çapalama Makineleri, Elektrikli ve Akülü el aletleri ve Testereler gibi birçok markanın distribütörlüğünü üstlenen AGROMAK, aynı zamanda yapı marketlerine ürün sağlamak için de geniş ürün yelpazesinden ithalat yapmaktadır.

AGROMAK, 1963 yılından beri ampül üreten ve ithalatını sağlayan Tekfen Endüstri ye ait Tekfen Marka aydınlatma ürünlerini 2015 yılı itibari ile bünyesine katmıştır. Tekfen Markası ile yurtiçi ve yurtdışı satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

AGROMAK, yine Tekfen Endüstriye ait olan özellikle uçan haşerelere ( Sivrisinek, karasinek vs ) karşı kullanılan haşere ilacı Fentox un 2015 yılından beri üretim ve pazarlamasını yapmaktadır.

AGROMAK, bugün “Hobisan”, “Hobimak”, “Chef”, “Turbo”, “Technos”, “Maestro” , “Yaprak”, “Tekfen” ve “Fentox” markalarıyla önde gelen zincir marketler ( Tekzen, Koçtaş, Banio, Hepsiburada, Evidea vb.), Tarım, Hırdavat, ve Aydınlatma olarak 500’e yakın bayiye ürün temin etmektedir. Yukardakilere ilaveten Agromak sebze tohumları ve özel gübreler konusunda da yoğun faaliyet içerisindedir.

2010 yılında 3700 metrekarelik kapalı bir alana sahip Büyükçekmece’deki Üretim ve Lojistik Merkezine taşınan Agromak, bugün imalat, tarım ve parakende hizmeti alanları için de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Agromak, müşterilerine standart hizmet, hızlı yedek parça, uzman personel sunan, müşterilerinde güven, kaliteli hizmet ve memnuniyet hisleri uyandıran, müşteri odaklı bir şirkettir.Agromak 750 metrekare kapalı alanda Maestro marka ürünlerin hizmet yeterlilik belgesi ( TSE- HYB ) ile hizmet vermektedir.

Kusursuz hizmet ve müşteri memnuniyetini temel ilkesi alarak yola çıkan Agromak, 17 yıllık deneyimi, sürekli gelişen çizgisi ve yenilenen yüzü ile siz değerli müşterilerine en iyisini sunmayı amaç edinmektedir.

Tescilli Markalarımız

[at_logo_carousel id=”332″]

www.e-cizim.com , grafik tasarim, 3d tasarim, web tasarim, tasarim hizmetleri